paul simon

česká scéna

The Colorblinds (tip redakce musicsite.cz )

The Colorblinds (tip redakce musicsite.cz )

2.4.2011 (autor: Redakce)
Kategorie: Česká scéna

The Colorblinds nás zaujali, jak věkem- neuvěřitelné!, slavným jménem v kapele, vpořádku, a hlavně produkcí i její četností..., vybíráme ochutnávku se stránek kapely The Colorblinds a přidali jsme krátkou recenzi koncertu ve Vagónu 18.11.2010: Jsme mladá kapela hrající Indie Rock a jednoduše to máme strašně rádi. Hrajeme od ledna roku 2010 v sestavě: Adam Mišík (zpěv, 13 let), Marek Fialka (kytara, 15 let), Prokop Fialka (basa, 13 let) a Štěpán Krtička (bicí, 15 let)

Bio: "První pořádný koncert jsme měli 1.6.2010 v Salesianském Divadle v Praze. No a od té doby se snažíme na sobě pracovat co to jde. Učíme se správně hejbat před zrcadlem, řešíme jak se líbíme holkám, nakupujem drahý pěkný oblečení, vymýšlíme originální účesy, leštíme kytary aby se pěkně leskly ... no prostě vše, co dělají ty slavný kapely ... protože my chceme být také slavní!

Redakce musicsite.cz, navštívila zmiňovaný koncert ve Vagónu, povídání s Vláďou Mišíkem nebo Olinem Nejezchlebou bylo jako vždy fajn, ale byli jsme zvědavi na Mišíka nejmladšího, teprve skoro 14letého! Adama. Frontman pražské kapely The Colorblinds si počínal suveréně a sebevědomí klukům nechybělo ani na pódiu a to je dobře. Vlastní produkce byla díky Adamovi hodně charismatická, kapela měla nasazení, příjemně evokovala ducha 60.let a hlavně kapelu Rolling Stones,ale tak trochu "napunklou". Geny se však nezapřou a výraz a nadšení kapely nám připomínalo časy začátků rockové kariery Vládi Mišíka.
Publikum, kde se mísili dospělí, od čtyřiceti přes padesát, asi rodiče, bylo doplněno teens, asi spolužáci a partičky obdivovatelek. Na kapele The Colorblinds je sympatické nasazení, projev Adama Mišíka, vlastní tvorba a bez ohledu na masivní support rodičů, jsou ti kluci dobří. A to je hlavní, pro jim držíme palce, aby si prošli vklidu obdobím poznání "kdo je kdo" v naší pop-music, kdo tady co, resp. koho řídí, a pod trpělivým dohledem Vládi Mišíka, se ukázali jako kvalitní,"nevypráškovaná", přirozená kapela pro "teens". A s postupem času, zamířili jistě i výše.

Video ze zmiňovaného koncertu (Just Say It)

Jo, a mrkněte na Facebook, Bandzone nebo Youtube a fanynky pište Kontakt: Adam Mišík -  mail: misikarna.misik@gmail.com, Marek Fialka - mail: breakmark@seznam.cz.

Zdroj: redakce+www.bandzone.cz/thecolorblinds

 

Starší článek »« Novější článekZpět

 
Ceske kapely
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat