paul simon

česká scéna

VYPSANÁ FIXA oslaví své dvacetiny velkým turné!

VYPSANÁ FIXA oslaví své dvacetiny velkým turné!

19.9.2014 (autor: Redakce)
Kategorie: Česká scéna

Dvacetileté výročí oslaví Vypsaná fiXa sérií dvaceti koncertů. Turné nazvané „Před náma hrajeme my tour 2014“ začne 17. října v Jablonci nad Nisou. Jedním z vrcholů turné pak bude koncert v legendárním Velkém sále pražské Lucerny 17. prosince. Za svou kariéru má tato pardubická čtyřka na kontě sedm řadových alb, dvě živé koncertní nahrávky, jedno DVD a jedno EP a přes 1700 odehraných koncertů převážně v Čechách a na Slovensku. Kapela si zahrála také v Polsku, Anglii, Itálii, Holandsku, Německu nebo v Japonsku a zcela právem patří k pravidelným headlinerům tuzemských festivalů. Tedy  - je co oslavovat. A jak jinak, než velkou narozeninovou koncertní šňůrou. V jejich případě snad ani nelze jinak. 

 
 Už samotný název Před náma hrajeme my odkazuje na jednu z připravovaných specialit, které se odehrají v rámci tohoto turné. Kapela se rozhodla předskočit sama sobě a v akustické podobě tak zahraje set písní, které normálně na koncertech nehrají, ale fanoušci je po nich často vyžadují. A tak zazní písně z prvních demosnímků kapely nebo z prvních nahrávek vůbec.  Další zajímavostí je určitě konkurz na pozounistu pro každý koncert turné, který kapela vyhlásila již během léta. Všichni přihlášení pozounisté si pak společně zahrají na koncertě v Lucerně. 
 

Starší článek »« Novější článekZpět

 
Ceske kapely
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat