planeta

hot news

RED HOT CHILI PEPPERS zahrají 4.9. v Praze!

RED HOT CHILI PEPPERS zahrají 4.9. v Praze!

12.5.2016 (autor: Redakce)
Kategorie: Hot News

Skupina RED HOT CHILI PEPPERS zahraje v září v Praze. Rocková čtveřice do Čech zavítá v rámci evropského turné 4.9.2016...Red Hot Chili Peppers se do Prahy vrátí po třech letech. Dorazí, aby oslavili vydání jedenácté studiovky The Getaway, která vyjde 17.6.2016. Každý, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, obdrží také desku ve formě fyzického nosiče, nebo v digitální podobě. Zatím je k dispozici singl Dark Necessities, který kapela zveřejnila minulý týden. Při hodnocení písně, která je první novou nahrávkou skupiny po pěti letech, neskrývají zahraniční média nadšení. Za všechny jmenujme alespoň server Noisey, jenž ji považuje za jednoduše úchvatnou.

 
Dark Necessities na YouTube: https://youtu.be/qJ_Tw0w3lLA
 
Deska The Getaway je jedenáctou položkou v diskografii Red Hot Chili Peppers. A jistě bude jednou z nejostřeji sledovaných letošních novinek. Poprvé od roku 1991 a alba Blood Sugar Sex Magic se produkce neujal Rick Rubin, ve studiu ho tentokrát nahradil Danger Mouse (dříve např. Gorillaz, U2, Norah Jones). Výsledek jistě významně ovlivnil i Nigel Godrich (např. Radiohead nebo Beck), jenž nahrávku mixoval.
 
Warner Music

Starší článek »« Novější článekZpět

 
planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat