planeta

hot news

Připravuje se album coververzí skaldeb DAVIDA KOLLERA

Připravuje se album coververzí skaldeb DAVIDA KOLLERA

10.9.2016 (autor: Redakce)
Kategorie: Hot News

Chci zas v tobě spát je bez diskuze největší hit Davida Kollera. Skladba z roku 1993 je pro Kollerovy fanoušky téměř nedotknutelná. Nyni tato nesmrtelná skladba z roku 1993, kterou s lídrem skupiny Lucie na každém koncertě zpívá celé publikum dostala nový hiphopový kabát od Vladimíra 518 a Mike Trafika. "David je prostě frajer, jeden z mála lidí na český hudební scéně, kterýho je možný respektovat bez ohledu na příslušnost k jakkoli ortodoxnímu žánru. Udělat pro něj remake skladby je čest, co jinýmu k tomu říct, ne?” říká Vladimir 518.
 
Skladbu si můžete poslechnout zde:
 
Známí hiphopeři vystoupí s Davidem Kollerem a jeho skupinou už tento pátek 16. 9. v Praze v pivovaru Staropramen na úvodním koncertu turné David Koller & friends. Na něm bude také pokřtěno album coververzí Kollerových skladeb, které si kromě Vladimíra 518 s Trafikem vzali do parády Kato z Prago Union, hardcoroví Hentai Corporation, punkerka Mucha, popový zpěvák Ben Cristovao, slovenská folkrocková skupina Korben Dallas, písničkářka Katarzia nebo elektroničtí snílci Android Asteroid. Album vychází na vinylu a digitálně.
 
Turné David Koller & friends zavítá také do Plzně (7. 10.), Hluboké nad Vltavou (21. 10.), Brna (26. 10.), Liberce (17. 11.) a Ostravy (30. 11.).
 

Starší článek »« Novější článekZpět

 
planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat