planeta

hot news

CD box MICHALA PROKOPA pokřtí MICHAL AMBROŽ

CD box MICHALA PROKOPA pokřtí MICHAL AMBROŽ

1.12.2016 (autor: Redakce)
Kategorie: Hot News

Michal Prokop připravuje na 21. prosince tradiční vánoční koncert v pražském Foru Karlín. Role kmotra jeho nově vydaného cd boxu Už je to napořád 2000 - 2012, se ujme Michal Ambrož. Pořadatelé také oznámili, že uvolňují do prodeje nevyzvednuté rezervace k sezení, které byly platné do konce listopadu. Vstupenky jsou v předprodeji sítě Ticketportal.cz. Letošní vánoční koncert Michala Prokopa a Framus Five bude obohacen nejen o Karlovarský symfonický orchestr v čele s dirigentem Janem Kučerou, ale také o hosta Michala Ambrože, který se zároveň stane kmotrem nově vydaného cd boxu Už je to napořád 2000 - 2012.
 
„Všichni hosté, kteří se na mých vánočních koncertech objevují, mívají svůj blok. Většinou se také snažíme zazpívat něco dohromady, a tak by to mělo být i s Michalem,“ říká letošní jubilant.
 
 Sečteno, podtrženo - 21. 12. ve Foru Karlín budou hned dvě premiéry. Vůbec poprvé si spolu zahrají Michal Prokop a Michal Ambrož a v pražské premiéře zazní epická skladba Město ER s Karlovarským symfonickým orchestrem, kterou si k sedmdesátým narozeninám nadělil v živém nastudování Michal Prokop v létě tohoto roku.
Skladbu “Město Er” mohli vůbec poprvé naživo slyšet diváci v létě na festivalu Krásný Ztráty - Live 70, který byl uspořádán u příležitosti životního jubilea Michala Prokopa.
 
A dobrá zpráva přichází také pro fandy, kteří si chtějí koncert vychutnat v sedě. Pořadatelé uvolňují do prodeje místa, na která nebyla uplatněna rezervace do konce listopadu. Je to tak poslední možnost koupit lístek na nyní již téměř vyprodaný koncert. 
 

www.michalprokop.cz

Starší článek »« Novější článekZpět

 
planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat