planeta

hot news

Skupina XIII. STOLETÍ otevírá Pandořinu skříňku. CD Box všech alb.

Skupina XIII. STOLETÍ otevírá Pandořinu skříňku. CD Box všech alb.

1.12.2016 (autor: Redakce)
Kategorie: Hot News

Naše nejvýznamnější gothic-rocková skupina XIII. STOLETÍ letos slaví 25 let existence. Bilanci pojala velkoryse a vydává albový komplet Pandora. „Pandora je pro mě osobně oslavou čtvrtstoletí naší existence, završení cyklu a dlouhé cesty, vývoje a uskutečněných projektů. Nikdy bych nečekal, že kapela ujde tak daleko. A když se ohlédnu zpět, vidím, že přes všechny útrapy a pády měla ta cesta smysl,” přiznává zpěvák, leader a většinový autor skladeb skupiny Petr Štěpán.
 
Box Pandora obsahuje všechna studiová alba skupiny. K poslednímu, letos vydanému Intacto, jsou přidány dvě nové písně – Nový věk temnoty a Evropa - jako bonus pouze pro tuto edici.
XIII. století založili bratři Petr a Pavel Štěpánovi  po ukončení činnosti svojí punkové kapely Hrdinové nové fronty. Skupina má silnou fanouškovskou základnu i v zahraničí, především v Polsku. Momentálně hraje XIII. století ve složení: Petr Štěpán, Kateřina Kameníková, Jindřich “Henry” Dostál a Pavel Štěpán.
 
Pandora box: Amulet – 1992, Gotika – 1994, Nosferatu – 1995, Werewolf – 1996, Ztraceni v Karpatech – 1998, Metropolis – 2000, Vendetta – 2004, Vampire Songs – 2005, Dogma – 2009, Intacto + bonusy – 2016
 
Box Padora vychází v pátek 21. října.
 
Zde si můžete poslechnout novou skladbu Nový věk temnoty: https://youtu.be/H7VA9Bt98qk

Starší článek »« Novější článekZpět

 
planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat