planeta

hot news

ROYAL BLOOD vévodí britským žebříčkům!

ROYAL BLOOD vévodí britským žebříčkům!

16.7.2017 (autor: Redakce)
Kategorie: Hot News

Dvojice ROYAL BLOOD vydala očekávané druhé album. V Anglii se desky How Did We Get So Dark? za jediný den prodalo přes 26 tisíc kopií.

 
Royal Blood dnes patří k nejzářivějším hvězdám rockové scény. Jako jedni z headlinerů se v pátek představí na festivalu Glastonbury a všeobecně se očekává, že na legendární Pyramid Stage budou uvedeni jako čerstvě korunovaní králové britského albového žebříčku. Na nejvyšší příčku hitparády dosáhl v srpnu 2014 už jejich eponymní debut. Novinka How Did We Get So Dark? se na úvod dostala na iTunes do Top 10 v osmnácti zemích světa včetně České republiky. Krátce po vydání se u nás vyhoupla na čtvrtou příčku.
 
Desku předcházejí oslavné recenze, čtyřmi hvězdičkami z pěti ji velebí například magazíny Q, NME nebo DIY. Nahrávka je podle nich propracovanější, přesto zůstává intenzivní a zlověstná. Připomeňme, že Royal Blood fungují pouze ve složení baskytara a bicí a temného hutného zvuku dosahují bez použití přednatočených smyček či jiných elektronických vymožeností.
 
Pilotní singl Lights Out je v domovské Anglii stále na seznamu nejhranějších písniček, za oceánem si zatím prorazil cestu do rockové Top 5. U nás už je čtvrtý týden na třetím místě rádiové Modern Rock Top 20. Následujícím singlem bude skladba I Only Lie When I Love You, k níž kapela nedávno zveřejnila videoklip...
 
Lights Out na YouTube: https://youtu.be/ZSznpyG9CHY
I Only Lie When I Love You na YouTube: https://youtu.be/BermIHe03zU

Starší článek »« Novější článekZpět

 
planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat