planeta

hot news

philips Music City

<<  <  443  444  445  446  447  448  449  450  451  > >>

1

J.BARRY, A.ANT

3.listopadu slaví 67.narozeniny John Barry, jehož „James Bond Theme“ se stala ústřední melodií k filmům s nejslavnějším agentem všech dob. Ve stejný den slaví 46.narozeniny zpěvák Stuart Goddard, známý spíše pod svým uměleckým jménem Adam Ant.

3.11.2000

 

EVERCLEAR

Americké trio Everlast vydává 12.listopadu druhou část dvojalbového kompletu se společným názvem „Songs From An American Movie“ s podtitulem „Vol. II – Good Time For A Bad Attitude“. První album s názvem „Vol. I – Learning How To Smile“ vyšlo v červenci.

1.11.2000

 

BEATLES OFICIÁLNĚ NA INTERNETU

Zbylí členové legendární skupiny The Beatles se rozhodli založit si internetovou stránku. Na adrese www.thebeatles.com budou moci fanoušci od 13.listopadu nalézt řadu informací, které by mohl jen těžko někde najít. Například film "Get Back", který zachycuje jejich legendární poslední veřejné vystoupení na střeše společnosti Apple, virtuální výlet "I Wanna Hold Your Hand" z nahrávání ve studiích Abbey Road, či "Day Tripper", jež návštěvníkovi umožní "vidět obrazy různými efektovými kukátky, včetně efektů kaleidoskopických". Dále zde bude 24 propagačních filmů, obalů desek z celého světa a různé hitparádové žebříčky z doby, kdy tato čtveřice vládla hudebnímu světu. Ne náhodou si Beatles vybrali 13.listopad. V tento ...

1.11.2000

Celý článek
 

POPTONES

Britská královna se rozhodla podpořit domácí nezávislou scénu. Za 50.000 liber koupila akcie nové nahrávací společnosti Poptones, jíž vlastní Alan McGee, který loni odešel od společnosti Creation Records. Mluvčí Buckinghamského paláce odmítl celou věc komentovat s tím, že královna investovala do akcií ze svých soukromých příjmů a tudíž je to jen její záležitost.

30.10.2000

 

SADE

Zpěvačka se sametovým hlasem Sade vydává 13.listopadu své nové dlouho očekávané album „Lovers Rock“. Tato jedenáctiskladbová kolekce vychází po osmi letech od posledního alba „Love DeLuxe“. První singl z alba „By Your Side“ vyjde o týden dříve.

30.10.2000

 

LIMP BIZKIT SE DOBŘE PRODÁVAJÍ

Americká rap-metalová skupina Limp Bizkit se dostala do exkluzivní společnosti umělců, kteří prodali více než jeden milión kopií svého alba během jednoho týdne. S prodanými 1.054.000 kopiemi svého třetího alba ?Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavoured Water? v tomto týdnu, se stala vůbec první rockovou skupinou v USA, která v prvním týdnu po vydání alba dosáhla milionového prodeje. Jedinými americkými umělci, kteří zaznamenali prodej více než milionu kopií v prvním týdnu po vydání, jsou Whitney Houston, Garth Brooks, Backstreet Boys, Eminem a N?Sync, kteří žebříček vedou s 2,4 miliony prodaných nosičů.

27.10.2000

 

LIMP BIZKIT

Americká rap-metalová skupina Limp Bizkit se dostala do exkluzivní společnosti umělců, kteří prodali více než jeden milión kopií svého alba během jednoho týdne. S prodanými 1.054.000 kopiemi svého třetího alba „Chocolate Starfish And The Hot Dog Flavoured Water“ v tomto týdnu, se stala vůbec první rockovou skupinou v USA, která v prvním týdnu po vydání alba dosáhla milionového prodeje. Jedinými americkými umělci, kteří zaznamenali prodej více než milionu kopií v prvním týdnu po vydání, jsou Whitney Houston, Garth Brooks, Backstreet Boys, Eminem a N’Sync, kteří žebříček vedou s 2,4 miliony prodaných nosičů.

27.10.2000

 

CYPRESS HILL

Americká skupina Cypress Hill chystá na konec listopadu vydání nového alba. Bude to jejich první živé album v desetileté kariéře s názvem „Live At The Fillmore“, který skupina nahrála 16.srpna ve známém sanfranciském klubu Fillmore Theater. Toto sedmnáctiskladbové album budou na konci roku propagovat na společném dvouměsíčním turné po USA se skupinou Offspring.

27.10.2000

 

GUNS N‘ ROSES

Američtí Guns N' Roses se po sedmi letech zřejmě opět objeví na pódiu. Stane se tak na festivalu ‚Rock In Rio 3‘, který se uskuteční ve dnech 12. a 21.ledna. Z původní sestavy slavné skupiny se ovšem objeví pouze zpěvák Axl Rose. Dalšími umělci, kteří již přislíbili účast jsou Beck, REM, Britney Spears, Foo Fighters a N’Sync. Guns n‘ Roses se i v nové sestavě chystají ještě letos vydat album „Chinese Demokracy“. V jakém stádiu je jeho příprava není bohužel známo.

27.10.2000

 

E-Z ROLLERS

Britský kultovní taneční label Moving Shadow, vydávající velké množství renomovaných dj’s či live aktů pohybujících se na rozhraní drum n‘ bass/jungle/down tempo, slaví letos desáté výročí založení. Při této příležitosti vyslal do Prahy jednu ze svých hlavních hvězd, britskou formaci E-Z Rollers, která vystoupí 16.listopadu v paláci Akropolis. Jako speciální host se představí breakbeatový producent Calyx a v závěru vystoupí nejlepší čeští jungle/breakbeat/drum n‘ bass ‚dýdžejové‘.Veškeré informace o E-Z Rollers, Calyx či labelu Moving Shadow naleznete na adrese www.movingshadow.co.uk

25.10.2000

 

<<  <  443  444  445  446  447  448  449  450  451  > >>

planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat