planeta

hot news

philips Music City

<<  <  444  445  446  447  448  449  450  451  > >>

1

KEN STRINGFELLOW, JON AUER

Dalším velmi kvalitní koncert se uskuteční 18.listopadu opět v pražském paláci Akropolis. Vystoupí zde kytarista, zpěvák a stálý člen slavných R.E.M. Ken Stringfellow spolu se svým dávným přítelem z kultovní skupiny The Posies Jonem Auerem. V době, kdy R.E.M. nekoncertují vyráží Stringfellow na své evropské turné a v Praze se představí se svým novým akustickým setem plným pohody a relaxace.

25.10.2000

 

MARILYN MANSON

Fanoušci bláznivého zpěváka Marylin Mansona mají nyní možnost vyhrát týden s ním v Hollywoodu. Soutěž začne 1.listopadu na Mansonově oficiální internetové stránce www.marilynmansononline.co.uk a potrvá do 13.listopadu. Soutěžící musí sledovat tuto stránku každý den a sbírat sérii kódovaných klíčů k tajné zprávě, která bude uvedena na novém zpěvákově albu „Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death)“. To vyjde těsně před začátkem soutěže. Série klíčů bude uvedena rovněž na CD verzi singlu „Disposable Teens“, vycházející 6.listopadu.

25.10.2000

 

MANSON NABÍZÍ SETKÁNÍ V HOLLYWOODU

Fanoušci bláznivého zpěváka Marilyn Mansona mají nyní možnost vyhrát týden s ním v Hollywoodu. Soutěž začne 1.listopadu na Mansonově oficiální internetové stránce www.marilynmansononline.co.uk a potrvá do 13.listopadu. Soutěžící musí sledovat tuto stránku každý den a sbírat sérii kódovaných klíčů k tajné zprávě, která bude uvedena na novém zpěvákově albu ?Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death)?. To vyjde těsně před začátkem soutěže. Série klíčů bude uvedena rovněž na CD verzi singlu ?Disposable Teens?, vycházející 6.listopadu.

25.10.2000

 

JOHN LENNON

Nová velmi kontroverzní výstava byla otevřena v americké Rock n‘ rollové síni slávy. Výstava nazvaná „Lennon: Jeho život a dílo“, je zatím největší výstavou v historii Síně slávy. S organizací pomáhala i vdova po Johnu Lennonovi Yoko Ono, která věnovala mnoho Lennonových osobních věcí, včetně dětských kreseb či památek na Beatles. Nejkontroverznějšími předměty na výstavě je ovšem oblečení, které měl Lennon na sobě v době, kdy byl zastřelen, včetně jeho brýlí, stále ještě potřísněných kapkami jeho krve.

23.10.2000

 

GEORGE MICHAEL

Zpěvák George Michael napadl britský hudební průmysl s tím, že většina současné britské hudby je ‚odpad‘. Obvinil vydavatelské společnosti, že se upnuli na produkování jednoduché popové linie a doslova přehlížejí ‚opravdové talenty‘. S poukázáním na čísla, která ukazují, že se v USA prodává pouze 0,2% britské hudby, uvedl, že sympatizuje s Američany, kteří ignorují ‚odpad‘ produkovaný britskými společnostmi.

23.10.2000

 

ADAM & THE ANTS

Trojalbovou kompilaci připravila pro své fanoušky britská novovlnná skupina osmdesátých let Adam & The Ants. Album nazvané „Antbox“ bude obsahovat 65 písní včetně raritních a dosud nevydaných skladeb. Zájemci si budou moci album koupit od 13.listopadu.

23.10.2000

 

MANIC STREET PREACHERS

Ve Španělsku natáčejí Manic Street Preachers své nové, již šesté studiové album, které produkuje dlouholetý spolupracovník skupiny Dave Ering. Tímto albem se prý skupina hodlá navrátit zpět ke svým punkovým kořenům.

23.10.2000

 

BLUR

Nový singl britské skupiny Blur „Music Is My Radar“, který vyjde 22.října, bude pro zájemce k dispozici i jako vyzváněcí melodie do mobilních telefonů. Na svědomí to má bubeník skupiny, který kromě naprogramování melodie vytvořil také uvítací stránku na displej mobilních telefonů. Oboje si zájemci mohou zdarma stáhnout na adrese www.iobox.com.

21.10.2000

 

ZACK DE LA ROCHA

Skupinu Rage Against The Machine opustil její zpěvák Zack De La Rocha. Zbytek kapely, která za svou kariéru prodala po celém světě více než 10 miliónů alb, hodlá pokračovat i bez svého již bývalého zpěváka.

20.10.2000

 

ALICE IN CHAINS

Seattleská grungeová formace Alice In Chains se vrací se živým albem výstižně nazvaným „Alice In Chains Live“. Album bude sestaveno ze záznamů koncertních vystoupení v USA a v Británii v letech 1990 až 1996, kdy se také tato čtveřice objevila v americkém Kansas City naposledy veřejně se skupinou Kiss. Album „Alice In Chains Live“ vyjde 5.prosince.

18.10.2000

 

<<  <  444  445  446  447  448  449  450  451  > >>

planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat