planeta

hot news

philips Music City

<<  <  444  445  446  447  448  449  450  > >>

1

MANIC STREET PREACHERS

Ve Španělsku natáčejí Manic Street Preachers své nové, již šesté studiové album, které produkuje dlouholetý spolupracovník skupiny Dave Ering. Tímto albem se prý skupina hodlá navrátit zpět ke svým punkovým kořenům.

23.10.2000

 

BLUR

Nový singl britské skupiny Blur „Music Is My Radar“, který vyjde 22.října, bude pro zájemce k dispozici i jako vyzváněcí melodie do mobilních telefonů. Na svědomí to má bubeník skupiny, který kromě naprogramování melodie vytvořil také uvítací stránku na displej mobilních telefonů. Oboje si zájemci mohou zdarma stáhnout na adrese www.iobox.com.

21.10.2000

 

ZACK DE LA ROCHA

Skupinu Rage Against The Machine opustil její zpěvák Zack De La Rocha. Zbytek kapely, která za svou kariéru prodala po celém světě více než 10 miliónů alb, hodlá pokračovat i bez svého již bývalého zpěváka.

20.10.2000

 

ALICE IN CHAINS

Seattleská grungeová formace Alice In Chains se vrací se živým albem výstižně nazvaným „Alice In Chains Live“. Album bude sestaveno ze záznamů koncertních vystoupení v USA a v Británii v letech 1990 až 1996, kdy se také tato čtveřice objevila v americkém Kansas City naposledy veřejně se skupinou Kiss. Album „Alice In Chains Live“ vyjde 5.prosince.

18.10.2000

 

TONI BRAXTON

Oficiálním důvodem, proč se černošská zpěvačka Toni Braxton začátkem října nedostavila na udílení cen MOBO pro umělce černé pleti, bylo to, že zpěvačka prý trpí „tajemnou nemocí“. Britský tisk však přinesl zprávu, podle níž Braxtonové praskl jeden z jejích prsních implantátů. V době slavnostního ceremoniálu byla v péči plastických chirurgů v losangeleské nemocnici.

13.10.2000

 

BEAUTIFUL SOUTH

Tisíce kopií nového alba skupiny Beautiful South nazvaného „Painting In Red“ muselo být staženo z prodejen. Důvodem byly dvě chybějící skladby na albu. Všichni fanoušci, kteří si již album zakoupili a dostali tím skupinu na třetí místo hitparády, si mohou CD se 17 skladbami bezplatně vyměnit za kompletní.

13.10.2000

 

MOTORHEAD

Legenda rockové scény skupina Motorhead vystoupí 7.prosince v brněnské hale Rondo. Je to již druhá návštěva této kapely, která o sobě hrdě prohlašuje, že je nejhlasitější hudební skupinou na světě.

13.10.2000

 

BACKSTREET BOYS

Americká chlapecká skupina Backstreet Boys se rozhodla, že se 21.listopadu, tedy v den vydání jejich nového alba „Black And Blue“, objeví na všech šesti kontinentech. Cesta se prý dá zvládnout jedině proto, že Japonsko je o jeden den vpředu, což je způsobeno polohou v jiném časovém pásmu. Backstreet Boys ovšem nejsou prvními, kdo navštíví všech šest kontinentů v jednom dni. V minulosti podnikli takovýto ‚tryskový‘ propagační výlet Def Leppard a Geri Halliwell. První singl z nového alba Backstreet Boys „Shape On My Heart“ vyjde o dva týdny dříve 6.listopadu.

13.10.2000

 

TRAVIS

Skotská čtveřice Travis se uchýlila do nahrávacího studia v Los Angeles, aby zde pracovala na svém třetím albu. „První album jsme nahrávali za deště, při druhém sněžilo, takže uvidíme jak nás nyní ovlivní slunce“, říká baskytarista Dougie Payne k nahrávání v Kalifornii. Stejně jako na předchozích dvou albech bude spolupracovat producent Nigel Godrich.

11.10.2000

 

ADAM HOROWITZ

Raper skupiny Beastie Boys Adam Horowitz, známý jako Ad Rock, se rozhodl, že bude v právě probíhající kampani na příštího prezidenta USA podporovat kandidáta za Stranu zelených Ralpha Nadera. Za tímto účelem se Horowitz spojil s Davidem Wasem ze skupiny Was Not Was a producentem Halem Wilnerem, aby nahráli skladby, které by Nadera v kampani podpořily, s úryvky kandidátovy předvolební řeči. Ralph Nader má ovšem ještě další podporu v rock n‘ rollovém světě. Před volbami ho otevřeně podporuje i zpěvák Eddie Vedder a spolu se svou skupinou Pearl Jam darovali peníze do Naderova předvolebního fondu.

11.10.2000

 

<<  <  444  445  446  447  448  449  450  > >>

planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat