planeta

hot news

philips Music City

<<  <  445  446  447  448  449  450  451  > >>

1

TONI BRAXTON

Oficiálním důvodem, proč se černošská zpěvačka Toni Braxton začátkem října nedostavila na udílení cen MOBO pro umělce černé pleti, bylo to, že zpěvačka prý trpí „tajemnou nemocí“. Britský tisk však přinesl zprávu, podle níž Braxtonové praskl jeden z jejích prsních implantátů. V době slavnostního ceremoniálu byla v péči plastických chirurgů v losangeleské nemocnici.

13.10.2000

 

BEAUTIFUL SOUTH

Tisíce kopií nového alba skupiny Beautiful South nazvaného „Painting In Red“ muselo být staženo z prodejen. Důvodem byly dvě chybějící skladby na albu. Všichni fanoušci, kteří si již album zakoupili a dostali tím skupinu na třetí místo hitparády, si mohou CD se 17 skladbami bezplatně vyměnit za kompletní.

13.10.2000

 

MOTORHEAD

Legenda rockové scény skupina Motorhead vystoupí 7.prosince v brněnské hale Rondo. Je to již druhá návštěva této kapely, která o sobě hrdě prohlašuje, že je nejhlasitější hudební skupinou na světě.

13.10.2000

 

BACKSTREET BOYS

Americká chlapecká skupina Backstreet Boys se rozhodla, že se 21.listopadu, tedy v den vydání jejich nového alba „Black And Blue“, objeví na všech šesti kontinentech. Cesta se prý dá zvládnout jedině proto, že Japonsko je o jeden den vpředu, což je způsobeno polohou v jiném časovém pásmu. Backstreet Boys ovšem nejsou prvními, kdo navštíví všech šest kontinentů v jednom dni. V minulosti podnikli takovýto ‚tryskový‘ propagační výlet Def Leppard a Geri Halliwell. První singl z nového alba Backstreet Boys „Shape On My Heart“ vyjde o dva týdny dříve 6.listopadu.

13.10.2000

 

TRAVIS

Skotská čtveřice Travis se uchýlila do nahrávacího studia v Los Angeles, aby zde pracovala na svém třetím albu. „První album jsme nahrávali za deště, při druhém sněžilo, takže uvidíme jak nás nyní ovlivní slunce“, říká baskytarista Dougie Payne k nahrávání v Kalifornii. Stejně jako na předchozích dvou albech bude spolupracovat producent Nigel Godrich.

11.10.2000

 

ADAM HOROWITZ

Raper skupiny Beastie Boys Adam Horowitz, známý jako Ad Rock, se rozhodl, že bude v právě probíhající kampani na příštího prezidenta USA podporovat kandidáta za Stranu zelených Ralpha Nadera. Za tímto účelem se Horowitz spojil s Davidem Wasem ze skupiny Was Not Was a producentem Halem Wilnerem, aby nahráli skladby, které by Nadera v kampani podpořily, s úryvky kandidátovy předvolební řeči. Ralph Nader má ovšem ještě další podporu v rock n‘ rollovém světě. Před volbami ho otevřeně podporuje i zpěvák Eddie Vedder a spolu se svou skupinou Pearl Jam darovali peníze do Naderova předvolebního fondu.

11.10.2000

 

DAVID BOWIE

Britský zpěvák David Bowie dokončuje poslední úpravy na svém novém albu, které sám popisuje jako ‚album 60.let‘. Bowie, který minulý měsíc vydal živé trojalbum „Bowie At The Beeb: 1968-1972“, na své internetové stránce BowieNet oznámil, že by rád nové album, jehož pracovní název je „Toy“, dokončil v první polovině listopadu. Mimo to se Bowie objeví v menší roli v komedii režiséra Bena Stillera „Zoolander“.

6.10.2000

 

BEATLES

Tisíce fanoušků skupiny Beatles se shromáždí 5.října na sanfranciském Union Square, aby zazpívali sborově píseň „All You Need Is Love“. Stane se tak v rámci tzv. ‚Beatles Day‘, který má být zorganizován u příležitosti vydání nové 367stránkové autobiografické publikace „Beatles Anthology“, kterou vydává jedno místní vydavatelství. San Francisco je ovšem také přesvědčeno, že má právo slavit ‚Den Beatles‘, protože se zde konalo v roce 1966 poslední veřejné koncertní vystoupení skupiny.

5.10.2000

 

TEXAS

V těchto dnech vychází nový singl skupiny Texas s názvem „In Demand“. Dva týdny po singlu vyjde i kompilace sedmnácti největších hitů skupiny „The Greatest Hits“, mapující kariéru kapely od jejich prvního hitu „I Don’t Want A Lover“ z roku 1989. Ve výběru budou i tři dosud nevydané skladby a nové remixy některých velkých hitů.

4.10.2000

 

BBC

Britská BBC začne příští rok s vysíláním dalších pěti digitálních rozhlasových stanic, které by měly být zaměřeny na určité posluchače. Jedna ze stanic bude věnovaná klasickému rocku ze svých achivů, zahrnujících více než 30 let zcela exkluzivních seancí nahrávaných umělci jako The Who, Jimi Hendrix, The Doors, či David Bowie. Ty byly původně vysílány jako ‚John Peel Sessions‘. Další stanice bude sestavována šéfem hudební redakce Radia 1 Andy Parfittem, zaměřená na soul, rap a hip-hop. Žádná ze stanic nemá zatím jméno, ale předpokládá se, že první z nich začne vysílat již na jaře příštího roku.

2.10.2000

 

<<  <  445  446  447  448  449  450  451  > >>

planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat