planeta

hot news

philips Music City

<<  <  445  446  447  448  449  450  > >>

1

DAVID BOWIE

Britský zpěvák David Bowie dokončuje poslední úpravy na svém novém albu, které sám popisuje jako ‚album 60.let‘. Bowie, který minulý měsíc vydal živé trojalbum „Bowie At The Beeb: 1968-1972“, na své internetové stránce BowieNet oznámil, že by rád nové album, jehož pracovní název je „Toy“, dokončil v první polovině listopadu. Mimo to se Bowie objeví v menší roli v komedii režiséra Bena Stillera „Zoolander“.

6.10.2000

 

BEATLES

Tisíce fanoušků skupiny Beatles se shromáždí 5.října na sanfranciském Union Square, aby zazpívali sborově píseň „All You Need Is Love“. Stane se tak v rámci tzv. ‚Beatles Day‘, který má být zorganizován u příležitosti vydání nové 367stránkové autobiografické publikace „Beatles Anthology“, kterou vydává jedno místní vydavatelství. San Francisco je ovšem také přesvědčeno, že má právo slavit ‚Den Beatles‘, protože se zde konalo v roce 1966 poslední veřejné koncertní vystoupení skupiny.

5.10.2000

 

TEXAS

V těchto dnech vychází nový singl skupiny Texas s názvem „In Demand“. Dva týdny po singlu vyjde i kompilace sedmnácti největších hitů skupiny „The Greatest Hits“, mapující kariéru kapely od jejich prvního hitu „I Don’t Want A Lover“ z roku 1989. Ve výběru budou i tři dosud nevydané skladby a nové remixy některých velkých hitů.

4.10.2000

 

BBC

Britská BBC začne příští rok s vysíláním dalších pěti digitálních rozhlasových stanic, které by měly být zaměřeny na určité posluchače. Jedna ze stanic bude věnovaná klasickému rocku ze svých achivů, zahrnujících více než 30 let zcela exkluzivních seancí nahrávaných umělci jako The Who, Jimi Hendrix, The Doors, či David Bowie. Ty byly původně vysílány jako ‚John Peel Sessions‘. Další stanice bude sestavována šéfem hudební redakce Radia 1 Andy Parfittem, zaměřená na soul, rap a hip-hop. Žádná ze stanic nemá zatím jméno, ale předpokládá se, že první z nich začne vysílat již na jaře příštího roku.

2.10.2000

 

THE MISSION

Konečně bylo potvrzeno vystoupení ‚gothické‘ skupiny The Mission v Praze! Jedna z vůbec největších kultovních kapel a jeden z hlavních zakladatelů gothicko rockové scény zahraje 27.listopadu v pražském paláci Akropolis od 19 hodin. Zastaví se zde v rámci svého světového turné nazvaného „Recon 2000“, které skupina zahájila již v dubnu v Jihoafrické republice a poslední koncert odehraje v polovině prosince v Anglii. Během turné skupina navštíví 17 zemí a odehraje 74 koncertů. Po loňském albu „Resurrection“ přichází nyní skupina s novým albem „Ever After“, kde fanoušci naleznou převážně nové skladby v koncertní verzi, pořízené během loňského turné „Resurrection 99“. Více informací a rozhovor se zpěvákem Waynem ...

27.9.2000

Celý článek
 

<<  <  445  446  447  448  449  450  > >>

planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat