Supraphon On-line

ŠTEFAN MARGITA slaví úspěch s albem Melancholie

ŠTEFAN MARGITA slaví úspěch s albem Melancholie

28.1.2014 (autor: Redakce)
Kategorie: Klasická hudba

Světově uznávaný operní pěvec Štefan Margita vydal loni na podzim pod názvem Melancholie album, věnované hudbě na pomezí žánrů. CD se hned po vydání octlo na první pozici prodejního žebříčku TOP 50, který sestavuje IFPI - ČR. Následně opanovalo na šestnáct týdnů první místo v hitparádě nejprodávanějších alb klasické hudby.  „Milá zpráva z vydavatelství Supraphon mne zastihla v Amsterdamu, kde zrovna zpívám roli Loga v opeře Richarda Wagnera Zlato Rýna. Je hezké vědět, že nahrávka zaujala tolik posluchačů. Supraphon plánuje na začátek února, po mém návratu do Prahy, předání Platinové desky. Bude milé potkat se zase s celým týmem, který Melancholii s takovým zaujetím realizoval,“ dodává Štefan Margita, který album připravoval s producenty Danielem Hádlem a Janem Adamem.

Štefan Margita připravuje v letošním roce k vydání autobiografickou knihu, plánuje několik společných koncertů v České republice s Dagmar Peckovou a v roli Loga v opeře Richarda Wagnera Zlato Rýna vystoupí v dubnu také v Houston Grand Opera. Na podzim čeká Štefana Margitu nové nastudování opery Leoše Janáčka Z mrtvého domu, které připravuje Staatsoper Berlin.

www.supraphon.cz

Starší článek »« Novější článekZpět

 
rod stewart
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat