Supraphon On-line

profily

Rozhovor s Hanou Hegerovou - Zlatá kolekce 3CD

Rozhovor s Hanou Hegerovou - Zlatá kolekce 3CD

2.12.2013 (autor: Redakce)
Kategorie: Profily a rozhovory

ROZHOVOR K VYDÁNÍ ALBA ZLATÁ KOLEKCE 
 
Hana Hegerová před dvěma lety oznámila, že končí svou hudební kariéru. Rovněž prohlásila, že už nikdy neposkytne žádné interview. Nyní své rozhodnutí maličko porušila. U příležitosti vydání 3CD Zlatá kolekce udělala výjimku a odpověděla na několik otázek producentovi Tomáši Padevětovi, který trojalbum ve vydavatelství Supraphon připravil:
 
Paní Hegerová, jaké období ve své pěvecké kariéře považujete za nejtěžší?
Nejtěžší? No vidíte, když jsem se zamyslela, tak to je vlastně dobře, protože čas má jednu výhodou, že především zůstávají vzpomínky, které jsou hezké. Nemohli bychom tu otázku raději otočit na to, co bylo nejhezčí?
 
Dobře, které období bylo vaše nejšťastnější?
Byl to Semafor!
U Supraphonu nyní vychází trojalbum Zlatá kolekce. Pro vaše posluchače bude v mnohém překvapující.

Najdou tu spoustu dosud nevydaných písniček. Byly i pro vás některé nahrávky znovu objevené?
Největší radost jsem měla, když jsem ve výběru našla písničku „Je sus seul ce soir“ z roku 1957. Byla to moje první nahrávka zpívaná francouzsky. Vzpomněla jsem si, že se velmi líbila panu Ladislavu Chudíkovi, který ji ve svém rozhlasovém medailonku nechal pustit. 
 
Na trojalbu je jedno celé CD věnované filmovým a televizním písním. Vy jste hrála v několika filmech a mnoha televizních pořadech. Na který film ráda vzpomínáte
 
Byla jsem velmi šťastná, že jsem měla možnost spolupracovat s panem režisérem Karlem Kachyňou, se kterým jsem natočila v roce 1963 film Naděje. Mým partnerem byl veliký člověk a významný herec pan Rudolf Hrušínský.
 
Co Zlaté kolekci popřát?
No, aby se líbila.
 

Starší článek »« Novější článekZpět

 
paul simon
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat