paul simon

česká scéna

Nový videoklip Fatherland kapely PUB ANIMALS je neobvyklým audiovizuálním dílem

Nový videoklip Fatherland kapely PUB ANIMALS je neobvyklým audiovizuálním dílem

9.6.2016 (autor: Redakce)
Kategorie: Česká scéna

Po pěti letech od vydání debutového alba Safar-I, za které kapela získala cenu Anděl v kategorii ska/reggae, přichází Pub Animals s novinkou Fatherland. Kapela se na nové desce, v čele se zpěvákem Štěpánem Hebíkem (Jaquin Step), odklonila od ska směrem k modernímu reggae a dubu. Na albu se dokonce poprvé objevuje čeština, a to hned ve dvou skladbách. Tím však rozmanitost této novinky nekončí. Muzikanti se inspirovali cestami po Vietnamu, odkazem Jana Wericha a desku provází také vokály zpěvačky Jess. 
 
První klip k titulní písni Fatherland vyšel 8.6., ale než vstoupil do digitálního světa, věrní fanoušci shlédli neobvyklý červeno-modrý audiovizuální počin exkluzivně o několik minut dříve na open-air premiéře v budějovické Besedě. “Celý klip trvá téměř 5 minut a stejně jako album obsahuje spoustu zajímavých detailů, kterých si začnete všímat až po dalších přehráních. Je pravda, že nejde o klasický formát dnešních videoklipů, ale nám jde hlavně o originalitu.” popisuje zpěvák a frontman Jaquin Step. 
 
Pub Animals album vydali pod nezávislým labelem BeSeeda, stejně tak klip, za jehož produkcí stojí BeSeeda & vhs. Nyní videoklip putuje internetem a kdokoliv ho může shlédnout třeba na youtube. 
 
videoklip ke shlédnutí na adrese: y2u.be/iPTSVQzoyZI
 

Starší článek »« Novější článekZpět

 
Ceske kapely
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat