paul simon

česká scéna

Michael Foret vydává v den svých kulatin nový singl.

Michael Foret vydává v den svých kulatin nový singl.

23.9.2016 (autor: Redakce)
Kategorie: Česká scéna

Hudebník a herec Michael Foret se po svém letním anglickém singlu No Right/No Wrong hlasí opět o slovo. Tentokrát s česky zpívanou velmi osobní písní, kterou napsal pro svou čerstvě narozenou dceru. Píseň, kterou zpěvák složil přímo v den jejího narození – 24.8., nazval prostě NEJVÍC.
„Nečekejte žádnou patetickou baladu, ale svižnější veselou písničku o radosti, štěstí a lásce, protože až teď je ten život opravdová jízda!“, dodává ke své novince Michael.
„Jsou písně, se kterými si člověk láme hlavu týdny, měsíce a stejně to pořád není ono. Pak jsou ale ty, které jsou hotové za den. Těch je málo a jsou vzácné. Ostatně přesně tak jako den, kdy se nám narodila zdravá a krásná dcera Lia. Nevím proč, ale okamžitě jsem sáhl po zaprášené kytaře a song byl do hodiny hotov. Na hudbě je úžasné, že se v ní dá vyjádřit úplně vše!“, uzavírá Michael.
Singl Nejvíc, který je doplněn rovněž působivým videoklipem s pozitivní atmosférou vychází digitálně 20.9.2016. V den, kdy zpěvák slaví své 30. narozeniny.
 
Videoklip Nejvíc naleznete zde:
 
 
Hudba/text: Michael Foret
Produkce: Luděk Fiala, Michael Foret
Režie(video): Jakub Hrabánek
 

Starší článek »« Novější článekZpět

 
Ceske kapely
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat