paul simon

česká scéna

MICHAL AMBROŽ s HUDBOU PRAHA vyrazí na jarní turné a bude uveden do beatové síně slávy.

MICHAL AMBROŽ s HUDBOU PRAHA vyrazí na jarní turné a bude uveden do beatové síně slávy.

20.3.2018 (autor: Redakce)
Kategorie: Česká scéna

Michal Ambrož s Hudbou Praha koncertoval naposledy v prosinci loňského roku v absolutně vyprodaném pražském klubu Palác Akropolis. Tehdy šlo o vánoční koncert. Nyní se hudebníci rozhodli, že s obdobným programem vyjedou i mimo Prahu. Během druhé poloviny března navštíví čtyři česká a moravská města.
Obnovená sestava Hudby Praha v čele s Michalem Ambrožem se bude držet svého klasického repertoáru, tedy skladeb z posledního studiového alba Srdeční příběh, ale i největších hitů ze starší doby. „Posluchači uslyší celý průřez mým repertoárem, to znamená, že zazní staré písně z Jasné Páky i trochu novější od Hudby Praha a budeme hrát samozřejmě i písně z mého sólového alba.“ říká Michal.
Od 22. března zahrají v Brně, Havlíčkově Brodě, Chrudimi a sérii koncertů zakončí v Liberci.
Ze zmíněného alba je též skladba Degenerace, ke které vznikl na konci loňského roku působivý videoklip. Toto video se natáčelo ve starém opuštěném pavilonu bohnické léčebny v Praze.

Na videoklip se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=Inb3f48wbL0

26. května bude Michal Ambrož v přírodním amfiteátru v Lokti uveden do Beatové síně slávy. Jako hudební osobnost získal nejvíce hlasů v anketě rádia Beat, jejíž výsledky byly oznámeny začátkem března. „Je to pro mě velká čest, dostat se do této vybrané společnosti a těším se na to, jak to společně oslavíme.“ říká k tomu Michal. Tento slavnostní okamžik symbolicky odstartuje nabitou letní koncertní sezónu. Michal Ambrož s Hudbou Praha zahraje od poloviny května do konce srpna na téměř dvaceti hudebních festivalech po celé republice, včetně toho největšího, tedy Colours of Ostrava. 

Termíny jarního turné:

22. 3. Brno – Metro
23. 3. Havlíčkův Brod – Oko
24. 3. Chrudim – R-klub
30. 3. Liberec – Bunkr

Starší článek »Zpět

 
Ceske kapely
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat