planeta

hot news

Skupina BIFFY CLYRO představila nové písně!

Skupina BIFFY CLYRO představila nové písně!

9.5.2016 (autor: Redakce)
Kategorie: Hot News

Skupina BIFFY CLYRO představila nové písně. V pořadu Maida Vale Session britského BBC Radio 1 zahrála skladby Re-Arrrange, Medicine a Animal Style.Všechny tři písničky pocházejí z připravované desky Ellipsis, která vyjde 8.7.2016. Album je očekávanou událostí, trio ho bude propagovat sérií festivalových vystoupení a speciálních koncertů, jejichž vyvrcholením bude show pro 35 tisíc lidí ve skotském Glasgow, kam si Biffy Clyro jako hosty pozvali Fall Out Boy, Wolf Alice nebo Cage The Elephant. Připomeňme, že jedno z vystoupení se uskuteční také v Praze, kde skupina zahraje 7.6.2016 ve Velké Lucerně. Nepochybně půjde o jeden z vrcholů letošní koncertní sezóny u nás.

 
Pilotním singlem z desky Ellipsis je skladba Wolves Of Winter s animovaným videoklipem. Živou verzi písně Animal Style, jak ji Biffy Clyro zachytili během Maida Vale Session, najdete na níže uvedeném odkazu.
 
BBC Radio 1 – Maida Vale Session: http://www.bbc.co.uk/programmes/p03slr01
 
Wolves Of Winter na YouTube: https://youtu.be/bpJvP4b5fX8

Starší článek »« Novější článekZpět

 
planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat