planeta

hot news

PRAŽSKÝ VÝBĚR TO MÁ ZA PÁR: NEJVĚTŠÍ KONCERT V HISTORII SKUPINY UŽ ZA TÝDEN!

PRAŽSKÝ VÝBĚR TO MÁ ZA PÁR: NEJVĚTŠÍ KONCERT V HISTORII SKUPINY UŽ ZA TÝDEN!

28.11.2016 (autor: Redakce)
Kategorie: Hot News

Pražský výběr finišuje s přípravami na hudebně a technicky největší a nejsložitější projekt v historii kapely a české hudební scény vůbec. Koncert eR – Last or Forever 7. prosince v O2 areně v Praze se blíží!
Legendární skupina Pražský výběr vystoupí spolu s Českým národním symfonickým orchestrem pod vedením dirigenta Metropolitní opery v New Yorku Stevena Mercuria, který v minulosti řídil mimo jiné koncerty Stinga či Pavarottiho. Vedle 120 hudebníků vystoupí i další hosté: David Koller, Vojtěch Dyk, Monkey Business s Matějem Ruppertem, Gabriela Beňačková, Iva Pazderková a DJ Roxtar. Samotná skupina vystoupí i se svými bývalými členy Jiřím Tomkem a Ondřejem Soukupem. Choreografii večera připravil Yemi AD (mj. art director světového turné Kanye Westa). O obří scénu, vč. čtyřicetimetrového pohyblivého kolosu přímo nad ní, a další efektové prvky se postaral přední český architekt a pódiový designér Martin Hruška.
„Tak komplikovaná akce, jako je chystaný koncert, pro nás znamenala rok a půl příprav, vrcholné nasazení, tisíce mailů a telefonátů, desítky schůzek a neuvěřitelné množství odpracovaných hodin. I proto věřím, že všechno klapne na sto procent  a diváci si přijdou na své,“ komentuje Michael Kocáb.
 
Na koncertu se bude prodávat i čerstvé dvojalbum Pražského výběru Na Václavskym Václaváku s raritními archívními nahrávkami skupiny ze začátku 80. let.
 
Další informace najdete na https://www.facebook.com/prazskyvyber/?fref=ts ;
Dvojalbum Na Václavskym Václaváku poslouchejte / stahujte na: https://WMCZ.lnk.to/PrazskyVyber

Starší článek »« Novější článekZpět

 
planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat