planeta

hot news

Elektronický projekt VNV NATION vystoupí 16.října v Praze!

Elektronický projekt VNV NATION vystoupí 16.října v Praze!

20.3.2018 (autor: Redakce)
Kategorie: Hot News

Evropský elektronický projekt vedený Ronanem Harrisem v roli zpěváka, autora skladeb a producenta se vrací v říjnu do Prahy. Jen 4 dny před koncertem v Praze vydají VNV Nation nové album Noire. Fanoušci se mohou těšit na extra dlouhou nadupanou show, v rámci které kapela zahraje jak skladby z nového alba, tak i největší hity a raritní kousky. VNV Nation byli vždy nezařaditelní – jejich tvorba spojuje poetické a přemýšlivé texty se zvukem, který sahá od melodických tanečních beatů a indie elektronických chorálů k náladovým baladám a postklasickým filmovým skladbám. Jejich koncerty jsou legendární pro svoji energii a pozitivní emoce. Vybudovali si široký okruh fanoušků a vyjíždějí na vyprodaná turné i festivaly po evropě a Spojených státech.
Během svého působení dosáhli VNV Nation výrazných úspěchů. Jejich poslední tři alba se dostala do Top 10 v Německu a do Top 5 Billboard Chart v USA.

Zpěvák Ronan Harris se narodil v Dublinu v Irsku a nyní žije v Německu v Hamburku.

Poslechněte si skladbu NOVA: https://www.youtube.com/watch?v=nbCIg3UbjNg

Starší článek »« Novější článekZpět

 
planeta
 
 

 

© Copyright na 1996-2015 musicsite.cz, design by Aria-studio.cz, Webhosting Web4ce, s.r.o. | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu
pop, rock, alternativa, retro 70´s & 80 ´s, electro, wave, indie, gothic

 

Pro kvalitní muziku je třeba kvalitního vybavení. Máme v sortimentu značky Marshall, Rolland, Ibanez.

philips

Vyhledat